Allah rizasi icin yardim edin !!!!!!

My Satellite Setup
tecnomet kullanicisiyim
My Location
london
Arkadaslar, abilerim,ablalarim. Ben tecnomet 5500CI kullanicisiyim. Bunun dili degismis arapca olmus nasil olduysa bende duzelteyim derken butun kanallari sildim yanlislikla. sonra internetten baktim turksat 1c diyor, 2b diyor birde 3a diyor, hepsini denedim beceremedim. sonra 1c'yi becerdim trtnin kodlarini yazdim felan acildi ama sonra bozuldu yine. Kac gundur hicbir diziyi izleyemiyorum delircem! bu aksam fatmagulun sucu ne var nasil izlicem? allah belasini versin bu sistemin. Lutfen allahini seven yardima kossun! 1 saat sonra fatmagulun sucu ne basliyacak sizden haber bekliyorum. iyicene sapitti bu satalayt. lutfen yardima kosun lutfen

simdiden cok tesekkur ederim hepinize
(bilgisayar basinda cevap bekliyorum)

tirosh

Regular Member
My Satellite Setup
Echostar AD3600IPVA
Channel Master 1.2M
VxMulti, MM1.04
My Location
Essex
ferziyan,

Aramiza hos geldin. Bende bu receiver yok ama umarim baskalari san yardimci olur.

My Satellite Setup
tecnomet kullanicisiyim
My Location
london
tirosh arkadasim cok tesekkur ederim. sozum sana degil ama bakiyorumda kimseden kimseye fayda yok arkadas! bastirdim 40 pound yaptirdim. paramla rezilmi olucam. burda koca gece cevap bekledim ama kimsede tik yok. caniniz sagolsun. bakiyorum kac kisi bakip geciyor hic bi el uzaten yok, ha suna bir yardim edeyimde sevinsin garip diyen yok. ne is arkadas ya! paranla rezil oluyosun yok boyle bir olay.
sanada tesekkur ederim ayrica hosladin baskasi yardimci olur insallah dedin ama nafile. kimseden ses cikmadi gene kendi paramla yaptirdim isimi.

saygilarimla

tirosh

Regular Member
My Satellite Setup
Echostar AD3600IPVA
Channel Master 1.2M
VxMulti, MM1.04
My Location
Essex
ferziyan arkadasim,

Sana yardimci olamadigimiz icin uzgunum. Sorunu hallettigine sevindim.

Tirosh.