• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Arab sat

sundowner263

Regular Member
My Satellite Setup
TM1000D Super
My Location
Cumbria UK
Selam,

Kuzey Ingilterede, Arab sat 80cm dish ile izlemek mumkunmu. Motora bilgileri giriyorum ve motor arab sata yonleniyor ama butun kanallar cogunlukla ingiliz kanallar. galiba astra yi aliyor arab sat yerine. Bu konuda yardimci olurmusunuz.

Birde Motor takan sirket beni cok kotu kazikladi. Sirket CAI uyusi falan degil. Trading standarts a gitmeyi dudunuyorum. Ne dersiniz

Tesekkurler

tirosh

Regular Member
My Satellite Setup
Echostar AD3600IPVA
Channel Master 1.2M
VxMulti, MM1.04
My Location
Essex
sundowner263 said:
Selam,
Kuzey Ingilterede, Arab sat 80cm dish ile izlemek mumkunmu. Motora bilgileri giriyorum ve motor arab sata yonleniyor ama butun kanallar cogunlukla ingiliz kanallar. galiba astra yi aliyor arab sat yerine. Bu konuda yardimci olurmusunuz.
Tesekkurler
Selam Sundowner. Arabsat 30.5 derecede. Astra 28.2 derecede. Motor ayari tam yapilmadiysa Arabsat yerine Astrayi almis olabilirsin. Turksat'a gittigin zaman kanallari tamam alabilirmisin?

sundowner263 said:
Birde Motor takan sirket beni cok kotu kazikladi. Sirket CAI uyusi falan degil. Trading standarts a gitmeyi dudunuyorum. Ne dersiniz
Tesekkurler
Yapilan isten menun degilsen sikayet etmekte bir kaybin olmaz. En azindan baskasinin ayni problemi yasamasindan onlersin.

sundowner263

Regular Member
My Satellite Setup
TM1000D Super
My Location
Cumbria UK
Sagol Tirosh ,
Bu sirket motor ayarlarini iyi yapamadi herhalde. arabsatta durmuyor motor. meter lazim herhalde. onericegin meter varmi. yada baska birsey.
turksati astrayi ve eutelsati hafizaya aldi o satlarda butun kanallar iyi ama arab satta sorun yasiyorum.

tirosh

Regular Member
My Satellite Setup
Echostar AD3600IPVA
Channel Master 1.2M
VxMulti, MM1.04
My Location
Essex
Sundowner, ben Lyngsat'a simdi bit goz attim ve sanirim ki yayin bizim alabilecegimiz kapsamin disinda. Arkadaslarin bir bilgisi varsa lutfen yazsinlar.

sundowner263

Regular Member
My Satellite Setup
TM1000D Super
My Location
Cumbria UK
Ok Tirosh. Lyngsat ta Band lara mi bakip soyluyebiliyosun kapsa olayini? cunku arab sat disinda, badr ve eurobid2 da ayni kanallari veriyor ama.
Tirosh sen dsporu seyredebiliyormusun Ingilterede yoksa sifrelimi artik bu kanal. bende d sport trigger diye kanal var ama sifreli galiba. bilgi verisen galatasaray maci varda bu aksam

sundowner263

Regular Member
My Satellite Setup
TM1000D Super
My Location
Cumbria UK
Ok Tirosh. Lyngsat ta Band lara mi bakip soyluyebiliyosun kapsa olayini? cunku arab sat disinda, badr ve eurobid2 da ayni kanallari veriyor ama.
Tirosh sen dsporu seyredebiliyormusun Ingilterede yoksa sifrelimi artik bu kanal. bende d sport trigger diye kanal var ama sifreli galiba. bilgi verisen galatasaray maci varda bu aksam

tirosh

Regular Member
My Satellite Setup
Echostar AD3600IPVA
Channel Master 1.2M
VxMulti, MM1.04
My Location
Essex
sundowner263 said:
Sundowner
- Lyngsat'da BEAM kapsamayi veriyor.
- dspor'u hic denemedim. Baska bir sitede FTA (Encrypt) olarak veriyor onun icin tahmin ederim ki Mac esnasinda Sifreli olur (ayni TV8 gibi). Firsat bulursam deneyip bildiririm.