opos

M

maymun11

ASBO Club Member - Persona non grata
My Satellite Setup
never say no share
arkadaslar opos 1.05 card ile digiturk full acik
birde hotbird deki 12 s_x kanali suan full calisiyo
bu kard da s_x kanali acacak zamani buldu tam ramazanda

I

izmirpompei

Member
My Satellite Setup
satellite
My Location
turkey
bu karı nerden bulabilirim

H

huseyindayi

Member
My Satellite Setup
Sunny 7010DCI with Emu
hispasat 30W
Hotbird 13E
Turksat 42E
My Location
TURKEY
Merhaba arkadaşlarım!Ben yeni kayıt oldum..Burayı buldugum için çoooook memnunum!! :) Ben digiturtk izlemek için Opos kartı nerden bulabilirim.Bana link verirseniz memnun olurum.Bende Sunny 7010DCı var.ve Yazılım yüklü.TVCabodan tutun Multivizyonlara kadar izliyorum.ama digiturk olayını bana aydınlatan varsa Yani Opos kartla çok memnun olacagım valla!!! sadece Kartı ve nasıl nerden yazılım yükleyecegim bilmek istiyorum.Yazılım atma işlerinden anlıyorum.Araya araya böyle bir yabancı site istemiştim sonunda buldum valla!! O-Ha O-Ha

T

typhoon01

Member
My Satellite Setup
amd athlon xp 2600+
My Location
Jupiter
huseyindayi said:
Merhaba arkadaşlarım!Ben yeni kayıt oldum..Burayı buldugum için çoooook memnunum!! :) Ben digiturtk izlemek için Opos kartı nerden bulabilirim.Bana link verirseniz memnun olurum.Bende Sunny 7010DCı var.ve Yazılım yüklü.TVCabodan tutun Multivizyonlara kadar izliyorum.ama digiturk olayını bana aydınlatan varsa Yani Opos kartla çok memnun olacagım valla!!! sadece Kartı ve nasıl nerden yazılım yükleyecegim bilmek istiyorum.Yazılım atma işlerinden anlıyorum.Araya araya böyle bir yabancı site istemiştim sonunda buldum valla!! O-Ha O-Ha
betasat.net te satılıyor. opos card, bir tane programmer ve uyumlu bir modül gerek. hepsi var orda.

O

ofa1981

Member
My Satellite Setup
SATELLITE
My Location
TURKEY
arkadaslar selam ben omer yeni buldum bu forumu. sanirim aradigim bilgileri sizin gibi degerli arkadaslardan edinicem. bana detayli olarak anlatirmisiniz ligtv yi nasil cozcem. tam bir ligtv dusmani oldum cunki parasini verdim modul aldim tum sistemim tamam 1 senede uyeligim pesin odendi modulum bozuldu kesinlikle kullanici hatasi diil ama benden extra 75 milyon modul parasi istendi bende uyuz oldum onlari zarara ugratmak icin uyeligimi kapattim ve bedava izliycem is inada bindi anlarsiniz ya:) simdi sistem tamam ama nasil cozucem bu isi bana yardimci olurmusunuz. detayli anlatirsaniz minnettar kalicam kucak dolusu sevgilerimle

Z

zabumabu

Member
My Satellite Setup
kaon-sunny
My Location
BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR
vallahi iyi olur ama pek yardım etmek isteyen yok galiba.
acaba hala çözülebiliyor mu?

S

sultan3942

Member
Arkadaslar, zeta cam blue ve opos 1.05 su anda çalisiyor.
burda satiliyor: ***.visoduck.fr

volkansahbaz

volkansahbaz

Member
My Satellite Setup
digimaster 5300 vcı
varsa böyle bir sisitem bizde bilelim ve alalım

Z

zabumabu

Member
My Satellite Setup
kaon-sunny
My Location
peki yakalanma riski varmı bu sistemde.

S

senfore

Member
My Satellite Setup
real-sat.com
My Location
real-sat.com
yakalanma riskin olmaz sistem olarak söz konusu değil.Bende _www.odakuydu.com dan aldım 5 aydır sorunsuz kullanıyorum fiyatıda çok uygun

duzdag

duzdag

Member
My Satellite Setup
türsat 1c nokia d box
next 8000 x plus
My Location
uydu yazılmıcısı turkey
arkadaşlar opos kart izmirdeki arkadaşlar için diyorum çankayada mevcut
1-opos kart
2-infinity usb programmer
3-matrix- premier modül ve dragon modül bu işi görür
ayrıca google dan arama yaparak opos yükleme programını bulabilir infinity usb cihazına ait driver'a ekleyebilirsiniz.:)

E

euphrates

Member
My Satellite Setup
sky x5
My Location
turkey
Arkadaslar fiyati hakkkinda bilgi sahibi olan var mi? Total kaca mal oluyor acaba

Z

zabumabu

Member
My Satellite Setup
kaon-sunny
My Location
kart ve readeri 100ytl gördüm bir yerde. _www.betasat.net galiba.

sundowner263

sundowner263

Regular Member
My Satellite Setup
TM1000D Super
My Location
Cumbria UK
Ya nedir bu Zeta card ve digerleri bunlar nasil calisir benim receiver de card yeri yok ama yeni aldigim HD tv`nin receiverinda card yeri var?

yealmax

yealmax

Member
My Satellite Setup
satellite
My Location
tekirdağ
euphrates said:
Arkadaslar fiyati hakkkinda bilgi sahibi olan var mi? Total kaca mal oluyor acaba
istanbul karakoyde yaklasık 50dolar ıce crypt modulde isinizi gorur 50ytl saygılar