polsat ve tv cabo nerede?

• Thread starter ibrahimgüvençer
  • Start date
I

ibrahimgüvençer

Member
My Satellite Setup
YuMaTu...Hiremco X2
My Location
Istanbul/Turkey
Arkadaşlar,öncelikle herkese merhaba;yabancı bi ülkede böyle bi forumun olması çok güzel bişey,devamını diler,yapımcılarına teşekkür ederim.Neyse,acaba aranızda polsat ve tv cabo'nun ne zaman "HACK"leneceğini bilen varmı?Teşekkürler,selamlar:-admin

A

Artist 2004

Anatolia correspondent
My Satellite Setup
GoldMaster 7400 CIM 2MB with Kaon board 12.03.a5. Technomate 1000, Technomate 5200 USB.
Two 80cm offset dishes.
My Location
West coast, Turkey
Sitemizde hoşgeldiniz!

Malesef şimdelik Cabo ve Polsat açmiyor, bekleyoruz..

I

ibrahimgüvençer

Member
My Satellite Setup
YuMaTu...Hiremco X2
My Location
Istanbul/Turkey
ilginiz için çok teşekkür ederim sayın artist,iyi haberlerinizi bekliyoruz.Selamlar,saygılar:) :) :) :-lock :-lock :-lock :-bigsmile

A

Artist 2004

Anatolia correspondent
My Satellite Setup
GoldMaster 7400 CIM 2MB with Kaon board 12.03.a5. Technomate 1000, Technomate 5200 USB.
Two 80cm offset dishes.
My Location
West coast, Turkey
:D Bir şey değil. (Ben ingilisim, Izmir'de - benim kötü Türkçe için özür dilerim! :-rofl2 )

I

ibrahimgüvençer

Member
My Satellite Setup
YuMaTu...Hiremco X2
My Location
Istanbul/Turkey
Artist 2004 said:
:D Bir şey değil. (Ben ingilisim, Izmir'de - benim kötü Türkçe için özür dilerim! :-rofl2 )
Rica ederim,asıl ben özür dilerim because:I don't speak English and I can't write English,ama Türkçe'yi ana dilim gibi konuşur yazarım(şaka yaptım,biraz ortam ısınsın diye...)YOURS FAITHFULLY!:D :D :D

A

aycan555

Member
My Satellite Setup
Learning .....
DM500
TM-9100-S
SkyStar2 PCI
My Location
LONDON
Dostum polsat ve cabo tv technomate in 1000 serisinde cozuldu yaklasik bir aydir, eger technomate kullanicisiysan gonderirim sana...

I

ibrahimgüvençer

Member
My Satellite Setup
YuMaTu...Hiremco X2
My Location
Istanbul/Turkey
aycan555 said:
Dostum polsat ve cabo tv technomate in 1000 serisinde cozuldu yaklasik bir aydir, eger technomate kullanicisiysan gonderirim sana...
ilgin için çok teşekkür ederim arkadaşım ama maalesef bende next8000 ve goldmaster30300 var...:-doh!